S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

s.s (2)
s.s (1)

Baştan Yapı Mühendislik Nedir?Isıtma ve Doğalgaz Hizmetlerimiz

Çalışma Amacımız

İnsanların aklına Isıtma Sistemleri, Yapım işleri ve Doğalgaz Projeleri geldiğinde en başta gelen, Toplumların; etik, sosyal, kültürel ve ahlaki değerlerine sahip çıkarak değer yaratan ve üretimden hizmete önce Türkiye’de En başta yer almak sonrasında Dünyada kendinden bahsettiren güçlü bir Türkiye firması olarak Dünya’ya hizmet veren bir Dünya markası olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kombi alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kombi seçiminde uzman ve yetkili firmalardan destek alınarak ürün kapasitesi, montaj yeri-konumu, tesisat bağlantıları, satış sonrası için bölgedeki yetkili servis durumu konularına dikkat edilmelidir.

Kombiyi daha verimli ve tasarruflu kullanmak için ne yapabilirim?

Binamızın dış cephe izolasyonun durumu kontrol edilerek yaptırılmalıdır. Oda sıcaklıklarının kontrolü için termostatik radyatör vanaları kullanılarak istenilen konfor sıcaklığı sabit tutulur. Ayrıca oda termostatları ile de sıcaklık ve program yapılarak istenilen zamanda istenilen sıcaklıklar sağlanır. Radyatör ısıtıcılarının önleri koltuklar ile üstleri de çamaşır kurutma için kapatılmamalıdır.

Kombi basıncı düştüğünde ne yapmalıyım?

Kombi üzerinde bulunan su basınç manometresinde ideal su basıncı 1-1,5 bar aralığında olmalıdır. Basınç düştüğünde manometre yanında bulunan su doldurma vanası ile ideal su basıncı sağlanıncaya kadar su ilave yapınız. İşlem tamamlandığında vananın sıkıca kapatıldığından emin olarak kombi yanından ayrılınız.

Şimdi Hemen İletişime Geçin

Hemen Projenizi veya Isıtma ve Doğalgaz İhtiyaçlarınız için İletişime Geçin Ücretsiz Ekibimiz Ziyaretinize Gelsin..

Baştan Yapı MühendislikDiğer Hizmetlerimiz

Sizlere Konforlu Planlı ve Ekonomik Mühendislik Çözümleri Sunuyoruz. Isıtma ve Doğalgaz Sektöründe Türkiye'nin Önde Gelen Firmaları Arasında Olmaktan Gurur Duyuyoruz?

Kalorifer Tesisatı

Isıtma sistemleri ısı enerjisini üreten cihaz ile ısıyı ortama aktaracak olan cihaza veya eşanjöre ileten sisteme denir.Taşıyıcı akışkan olarak su veya hava kullanılabilir.

Sıhhi Tesisat

Kullanım alanları konutlar,otel,kurumsal binalar,tesislerin ilk ihtiyaçlarından olan Sıhhi tesisatı şebekelerden ve alt yapı logardan bağlantı yapılan sistemlere denir.

Radyatör Montajı

Kalorifer peteği; merkezi ısıtma sistemlerinde sıcak su dolaştırılarak ısıtmanın sağlandığı radyatör panellere verilen isimdir.

Doğalgaz Tesisatı

Ana kolon doğalgaz tesisatı gaz dağıtım firmasının koymuş olduğu servis kutusundan itibaren konut,iş yerinize gelecek olan hatta denir

Şimdi Siz de, Isıtma ve Doğalgaz İhtiyaçlarınızı Karşılamak için...

İnsanların aklına Isıtma Sistemleri ve Doğalgaz Sistemleri geldiğinde en başta gelen, Toplumların;etik,sosyal,kültürel ve ahlaki değerlerine sahip çıkarak değer yaratan ve üretimden hizmete Türkiye’de öncü firma olmak için çalışıyoruz..

Yukarı Çık