Çözümlerimiz

Proje Mühendislik Hizmetleri

Çözümlerimiz

Proje Mühendislik Hizmetleri

Uzman mühendis ve usta kadromuzla beraber projelerinizi üstlenip mekanik ve mimari projelerde çözümler yapabiliriz.

Talep ve Proje Teklifi
Planlama ve Uygulama
Kontrol ve Teslimat
architect-569361_1280
blueprint-964629_1280
gaz alarm cihazı fiyatları sinop
Ürünlerimiz

Selenoid Vana ve Gaz Alarm Cihazları

Doğalgaz metan ve etan gazlarının bileşiminden oluşan havadan hafif kokusuz bir gazdır.Kaçak oluşması durumunda tavanda birikir,bu cihazlar dedektörü sayesinde kaçağı fark eder ve alarm çalar doğalgaz saatinden itibaren girişindeki vanayı otomatik kapatır.iç mahale gaz girişine izin vermez.

Mahallerde gaz dağıtım şirketi kuralları baz alınarak ve müşteri istekleri doğrultusunda;yakıcı cihazların olduğu mahallede herhangi bir gaz kaçağı ve sızdırmaya karşılık  ekstra güvenlik amaçlı kullanılır.

Ürünlerimiz

Oda Termostatları

Oda termostatları;Isıtılan mahallerin üzerinde ayar sıcaklığına göre çalışmasını sağlayan bir sistem aracıdır,

Oda termostatları olmadan çalışan bireysel ve merkezi ısıtma sistemlerinde sistem başı  boş bir şekilde tasarruflu cihazlarla tasarrufsuz bir şekilde çalışır. Doğru kullanımlarda doğalgaz faturalarında %35 ‘e varan tasarruflar söz konusudur.

odatermostatt1235
Uzman Kadro
Ücretsiz Keşif Deneyimli Kadro
Yenilikçiyiz
Yenilebilir ve Uzun Ömürlü Teknoloji
Ekonomik
Ekonomik Çözümler Sunuyoruz
Güven
Müşterilerimizle Aramızda Güven İnşaa Ediyoruz.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Baştan Yapı MühendislikProje Çözümlerimiz

Sizlere Konforlu Planlı ve Ekonomik Mühendislik Çözümleri Sunuyoruz. Isıtma ve Doğalgaz Sektöründe Türkiye'nin Önde Gelen Firmaları Arasında Olmaktan Gurur Duyuyoruz?

Yerden Isıtma

Yerden ısıtma sistemi; mekânın zeminine döşenen boru veya kablolar sayesinde mekânın ısınmasını sağlayan bir ısıtma sistemi yöntemidir.

Mobil Isıtma

Mobil sistemde Cihaz ile radyatör arasındaki dağıtım paralel bağlantı olarak sağlanmaktadır. Daha homojen ısı yayılımı elde edilebilir.

GES Sistemleri

Güneş enerjisi, güneş ışığından güneş panelleri yardımı ile enerji elde edilmesine olanak sağlayan teknolojidir. Dünyanın en büyük enerji kaynağı güneştir

Radyant Isıtma

Radyant ısıtma sisteminde ısıtıcıların uygun yerleşimi işe mekân içindeki tüm bölgelerin ya da sadece istenen bölgelerin ısıtılabilmesi mümkündür.

Şimdi Siz de, Isıtma ve DoğalgazProjenize Teklif Alın...

İnsanların aklına Isıtma Sistemleri ve Yapım işleri geldiğinde en başta gelen, Toplumların;etik,sosyal,kültürel ve ahlaki değerlerine sahip çıkarak değer yaratan ve üretimden hizmete Türkiye’de öncü firma olmak için çalışıyoruz..

Yukarı Çık